Як поєднувати прикраси і стиль

Загальні правила:

- Колір коштовного каменю не повинен перекликатися з основним кольором одягу. У такому разі необхідно підбирати контрастні коштовності або скористатися універсальними варіантами: перлами, діамантами.

-Ювелирні вироби без вставок підійдуть під будь-який випадок.

-Вироби з кольоровими каменями краще всього виглядають в монохромі.

-Прикраси з коштовними каменями чудово підійдуть для вечора, а вдень і уранці краще обмежитися виробами без вставок, з напівкоштовними каменями або перлами.

-Каблучку до заручин та обручку можна носити на одному пальці. Те ж стосується каблучок на фалангу у поєднанні з виробами на основу пальця.

-Мінімалічтичні сережки без каменів чудово поєднуються з каффами без вставок.

-Обирайте прикраси, які б як найкраще підкреслили ваш стиль. У образі не має бути багато виробів з великою кількістю каменів.

 

Поєднуємо прикраси з одягом:

1. Громіздкі ювелірні вироби не терплять хитромудрих образів із складними принтами. Чим складніше прикраса, тим простішим має бути наряд і аксесуари до нього.

2. Прикраси можна поєднувати з одягом на контрасті, підібравши до чорної сукні золоте намисто, або навпаки -використати їх в якості доповнення. Наприклад, коротка срібна підвіска гармонійно поєднуватиметься з сірим або білим светром.

3. Намиста під горло прекрасно виглядатимуть з сукнею з маленьким круглим вирізом без рукавів. Кольє середньої довжини підійдуть під одяг з круглим коміром і коміром "човником", а довгі прикраси - з водолазками і щільносидячими светрами з горловиною.

4. Кольє виграшно виглядатиме з декольте, причому необов'язково глибоким. Те ж правило працює і для підвісок. До речі, останні можна носити в парі з декількома виробами різної довжини.

5. До одягу із щільної тканини підійдуть перли, до льону -натуральні камені, до шовку і атласу - коштовні камені.

6. Сукня або топ без бретелей гармонійно виглядатиме з громіздким кольє.

7. Масивні сережки складуть хорошу пару одягу з відкритими плечима.

 

Не рекомендується поєднувати:

- Комiр з горловиною з великими або довгими сережками, а також з підвісками середньої довжини.

- Масивні сережки з великим кольє, щоб не перевантажувати образ.

- Об'ємні кольє і намиста з комірцями з аплікацією.

- Рукавички і каблучки. У поєднанні з рукавичками допустимі тільки браслети, але з дуже великою натяжкою.

- Ювелірні прикраси і біжутерію.

 

При виборі ювелірних прикрас не варто обмежуватися міркуваннями про сполучуваність виробів з одягом. Неостанню роль в цьому питанні грає цветотип майбутньої власниці. Блондинкам, панночкам з русявим і рудим кольором волосся підійдуть коштовності з теплих відтінків металу і каменів, а брюнеткам і шатенкам - холодних.

Напишіть свій коментар