Підвіси

Товари з 1 по 12 із 1002 у каталозі

на сторінці
Фільтр
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 84

Товари з 1 по 12 із 1002 у каталозі

на сторінці
Фільтр
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 84

Види підвісок і аксесуарів до них 

Підвіси можуть бути представлені на релігійну тематику або виконувати суто декоративну функцію. До першої категорії належать православні, католицькі хрестики, кулони з образами Святих і ладанки. Декоративні підвіси мають безліч варіацій, наприклад, - у формі квітів, листя, тварин, птахів, літер та знаків Зодіаку. По стилю вони також можуть бути класичними, геометричними, патріотичними та мінімалістичними.

Вечірні та коктейльні кулони мають квадратну або круглу форму з коштовним каменем посередині, найчастіше -діамантом. Підвіси бувають продовгуватими або круглими за формою. Круглі підвіси - шарми відмінно виглядають на браслетах, але і на шиї виглядатемуть не менш привабливо.

Де придбати підвіс? Купити підвіску в стильному дизайнерському оформленні ви можете в інтернет -магазині Діамант. На сайті ювелірного салону Діамант представлені прикраси з дорогоцінних металів зі вставками та без них. Ви можете зробити замовлення прямо на сайті магазину Діамант. Якщо вас цікавить детальніша інформація про оплату і доставку, радимо перейти в розділ "Доставка і оплата" або проконсультуватися з менеджером.

Детальніше