Тренди 2019

Тренди 2019

Хоча мода досить мінлива річ, багато трендів можна передбачити. Кожне фешн-видання вважає своїм боргом опублікувати список очікуваних трендів прийдешнього сезону. Щоб ви не витрачали час на вивчення відразу декількох глянців, ми вирішили зібрати основні тенденції, які можна і треба приміряти на себе в 2019 році.

В першу чергу пам'ятаєте золоте правило - ніколи не треба кидатися в тренди з головою. Тільки підбираючи їх у відповідність зі своїм стилем і світовідчуттям в цілому можна отримати дійсно незабутній образ. Фешн-експерти роблять особливий наголос на тому, що саме прикраси остаточно формують ансамбль і збирають його воєдино. Тому приділити їх підбору особливу увагу буде правильним рішенням.

Битва протилежностей

Поспішаємо усіх порадувати тим, що в наступному сезоні будуть актуальні як великі, нарочито гіперболізовані прикраси, так і стримані, мінімалистичні варіанти. Помітні і яскраві прикраси, за бажання, можна застосуватинавіть в щоденних образах в стилі casual. Цікава геометрія і яскраві кристали служитимуть акцентом і утримувати баланс. Що ж до виходів у світ, то тут дайте собі волю. Масивні сережки-люстри, великі каблучки в стилі 2000-х актуальні як ніколи.

Також в тему масивності, сміливо приміряйте великі етнічні намиста і каблучки, замініть розкидані по фалангах тоненькі каблучки на один великий перстень.

Якому металу віддати перевагу?

Зараз класичне жовте золото йде на другий план, поступаючись місцем металам холодних відтінків. Це срібло, біле золото і платина. Якщо ви все ж ніяк не можете відмовитися від золотих прикрас теплих відтінків, то їх теж можливо впровадити у свій гардероб. Але тільки з деякими обмовками. Як відомо, золото здатне накинути пару-трійку років, про які ви навіть не просили. Щоб уникнути цього ефекту вибирайте грайливі і забавні моделі.

Це можуть бути золоті гвоздики-квіточки, каблучка з павуком або птахом, підвіска у формі ягоди з яскравими кристалами. Такий трохи наївний аксесуар збавить суворість будь-якого наряду і внесе в нього нотку кокетування.

Вставки на будь-який смак

Великі кристали Сваровскі, прозорий гірський кришталь, а також інкрустація дрібними сапфірами або топазами заполонили подіуми багатьох дизайнерів. Окрім стандартних варіантів гранованих мінералів активно впроваджується альтернатива для любителів вінтажа і чогось більш класичного. Бурштинові і перлинні прикраси дарують особливу легкість, підкреслюють жіночність образу. Популярні необроблені вставки, які виглядають особливо автентично.

Логомания

Цей тренд плавно перекочував з 2018 року прямо в 2019. Фішка використати логотип різних брендів не лише в прикрасах, але і на одязі, сумках, взутті і т. д. користується успіхом ще з минулого сезону. Такі прикраси можуть бути досить великими, щедро прикрашеними стразами, емаллю. При цьому скромніші і непомітні відсилання до найзначиміших модним будинків також вітають. Їх простіше поєднувати з класичними нарядами, якщо має місце строгий офісний дрес-код.

Брошки знову на піку

Багато хто вже відкинув цей на перший погляд, старомодний і не актуальний аксесуар. І дуже даремно. Вони як ніколи популярні. Приймаються варіанти у вигляді лаконічних шпильок або ж прикрашених підвісками жетонів або намистин. Широкої популярності і поширення набули усі ті ж моделі в стилі old - fashion. Їх ви з легкістю знайдете в шкіряній валізі своєї бабусі. Уся різноманітність трендів 2019 року відбито в каталозі ювелірного магазинуДіамант. Це доступний спосіб дотримуватися ради дизайнерів.

 

 

Напишіть свій коментар