Для чого потрібні прикраси

Ми навряд чи прокидаємося кожного ранку з думкою "А навіщо мені потрібні усі ці прикраси"?

Якийсь базовий набір коштовностей має кожна дівчина, щоб вигідно доповнити комплект одягу і підкреслити свою індивідуальність. Але звідки вони з'явилися? Для чого? Як все прийшло до тієї самої точки, яку ми маємо зараз? Щоб відповісти на ці питання повноцінно, треба копнути трохи глибше в історію. З чого все розпочиналося? Спочатку прикраси мали дуже відчутне практичне призначення. Коли історія людства знаходилася на самому початку свого шляху першіподібності прикрас використовувалися як оберегі та талісмани. Вони виготовлялися із зубів і кісток тварин, каменів. Після того, як первісна людина почала освоювати і інші матеріали, такі як мідь і залізо, прикраси ставал складніші, а робота майстрів майстерніша. З часом такі амулети у вигляді перснів, намист або браслетів стали символом високого статусу в общині. Їх носили вожді, воїни і інші категорії людей, думка яких мала вагу. Залежно від приналежності до певної групи, прикраси могли відрізнятися зовні,мати якісь характерні символічні особливості. Коли люди стали працювати із золотом і іншими дорогоцінними металами, почався новий виток історії розвитку прикрас. В середні віки і, пізніше, в епоху відродження, ремісники і вже повноцінні майстри-ювеліри створювали шедеври неймовірної краси, які красувалися на великих людях тієї епохи. У всі часи ювелірні вироби служили ознакою високого статусу людини, рівня його доходу і впливовості. Недаремно атрибути королівської влади, корона, скіпетр і держава, були усипані такою кількістю каменів. Це було нічим іншим, як доказом абсолютної влади.

Яка роль прикрас зараз?

Якщо раніше зовнішній вигляд прикрас і мода на них мінялася кожне століття або хоч би 50 років, то тепер все відбувається набагато стрімкіше. У 20 столітті кожне подальше десятиліття ознаменувалося новими модними течіями і, відповідно, зміною відношення до ювелірних прикрас, як основних елементів будь-якого наряду.

Модний аксесуар

В наші дні роль прикрас трохи видозмінилася. Так, за допомогою сережок з діамантами все ще можна зрозуміти, що перед тобою дівчина, яка має хороший дохід.Але в першу чергу прикраси стали одним із способів самовираження для кожної жінки. Кількість модних напрямів і стилів дозволить кожній дівчині виразити себе через манеру одягатися. Правильно підібрані прикраси можуть кардинально змінити настрій усього образу. Головне - правильно розташувати такі акценти.

Вигідне вкладення

Не варто навіть згадувати, за які гроші нині можна купити ювелірні прикраси. Говорячи ж про рідкісні екземпляри, які продають на аукціонах і виставках за мільйони доларів, зрозуміло, що така інвестиція не кожному по кишені. Причина поширеності такої тенденції проста - прикраси з дорогих металів, інкрустовані коштовними каменями, як правило, ніколи не втрачають в ціні. Вони завжди коштували і коштуватимуть дорого. Тому, якщо у вас є така можливість, зробіть вкладення в якісні сережки або кольє з класичним дизайном.

Данина пам'яті

Фамільні прикраси, можливо, зараз вже є відгомонами минулих десятиліть, але не варто знецінювати той клаптик пам'яті, який вони несуть в собі. Сам акт передачі брошки або обручки від матері своєї дочці, від неї своїй дочці і так далі,забарвлений у ваші загальні спогади. Це швидше символ тієї спорідненості, яка вас об'єднує. Такі прикраси дуже часто обростають історіями, порою, навіть історіями життя декількох поколінь однієї родини.Вони надіваються з особливого приводу або носяться постійно, щоб міцно утримувати якісь моменти при собі. Ну а якщо ви все ще не можете зрозуміти, навіщо людям потрібні прикраси, то виправити це дуже легко. Розпочніть з купівлі своєї власного в магазині Діамант, адже там знайдуться прикраси на будь-який смак. Після цього ви самі здивуєтеся, як могли обходитися без них раніше. Саме з Діамант ви зможете повною мірою зрозуміти, навіщо людині потрібні прикраси.

 

Напишіть свій коментар