Ювелірний етикет

Ювелірний етикет

Модні тенденції - річ нестабільна і така, що проходить. Звичайно, хочеться виглядати стильно за будь-яких обставин. Для таких випадків існує базовий набір правил і рекомендацій, які вже постійні, вважаються класикою. Тенденція звільнення від будь-яких правил з кожним роком стає усе більш явною. Тому сприймайте ювелірний етикет, не як строге зведення неухильних правил, а як список рекомендацій, який дозволять зробити ваш образ урівноваженим.

Гармония - основа всього

Можливо, це занадто очевидно, але ми не можемо обійти цей пункт стороною. Гармонійне поєднання - це ключ до створення образу, який відбиває ваше світовідчуття і підкреслює зовнішню красу. Ювелірні прикраси повинні поєднуватися не лише між собою, але і із зачіскою, одягом, підходити під конкретний випадок. Наприклад, якщо ви хочете сьогодні зробити акцент саме на яскравих прикрасах, віддайте переваги однотонному одягу більше базових відтінків і фасонів, підберіть нейтральні м'які кольори і для макіяжу. Дотримуйтеся у всьому почуття міри, адже грань між яскравим і недоладним поєднанням досить тонка.

Розірвіть комплект! Ми ще пам'ятаємо, як кілька років тому надівати відразу усі прикраси з комплекту було звичайною справою. Зараз же таке рішення здається швидше грубуватим та нарочитим.Так само, як і на зміну зібраним підтягнутим силуетам прийшли повітряні oversize фасони, в підбір ювелірних прикрас були внесені "правки". Щоб комплект був вдалим, надягніть не усі елементи набору. Також комбінуйте прикраси з різних наборів, які схожі по своєму дизайну або стилістиці.

Дню день, а вечору - вечір

У денний час віддавайте перевагу стриманим ювелірним прикрасам з дорогоцінних металів. Вибирайте невеликі вставки нейтральних відтінків. Якщо ж ви хочете додати фарб, то сконцентруйте яскравий акцент в якійсь одній прикрасі - масивних сережках або персні, приміром. Для вечірніх виходів можна вибрати прикраси подорожче, поєднувати їх з одягом яскравих відтінків і цікавим макіяжем. Таким чином, в приглушеному світлі вечора ви будете чарівні.

Базовий ювелірний "гардероб"

Правило базового набору речей, які мають бути у кожної жінки, застосовно і до прикрас. Йдеться про прості невитіюваті форми, які беззастережно підійдуть до будь-якого випадку. Найчастіше це пусеты зі вставками або без. Краще віддавати перевагу металам холодних відтінків. Вставки маленькі і непомітні. Також досить поширені сережки з англійським замком. На будь-якій мочці вони виглядають витончено і ніжно. Якщо говорити про каблучки, то вони мають бути тонкі і акуратні з мінімальним набором декоративних елементів. В якості прикраси на шию тонкий ланцюжок з мінімалістичною підвіскою стануть ідеальним завершенням базового ювелірного "гардеробу".

Грайте проти правил

Ну і наостанок ми вирішили приділити увагу деяким "правилам", які вже давно втратили свою актуальність. Щоб ви не боялися експериментів і нових поєднань. Сміливо змішуйте метали. Навіть у денний час можна вдало поєднувати прикраси з рожевого золота і срібла. Досить надіти каблучку моделі "трініті", в якій поєднуються декілька різних металів. Це буде виграшним варіантом навіть для офісу. Можна носити одночасно більше однієї каблучки на пальці. Це стосується і обручок або каблучок до заручин. Єдина обмовка - поєднуйте декілька каблучок з манікюром нюдовых нейтральних відтінків без помітного дизайну. Це ж правило застосовно і для шийних прикрас. Не так давно ще усіх накрив "монетний" тренд - витончені монети на тонкому ланцюжку у поєднанні з іншими підвісками в такому ж ніжному стилі. Це досі залишається актуальним і переходить в наступний сезон. Поєднання біжутерії з прикрасами з дорогоцінних металів можна впроваджувати у свій гардероб. Ніхто більше не вважає це несмаком. Приміром, каблучку з акуратним діамантом можна надіти разом з браслетом з кераміки або емалі. Не бійтеся спробувати щось нове. Дайте собі можливість методом проб і помилок видозмінювати власний стиль, не спираючись на думку оточення, а орієнтуватися тільки на своє бажання. Як бачите, ювелірний етикет - це не так страшно, як могло здатися на перший погляд. Вдало підібрані поєднання прикрас бренду Діамант - це естетично вивірений влучний акцент, який може стати прикрасою саме вашого образу.

Напишіть свій коментар